Zarejestruj

Projekty »

Jesteś sową czy skowronkiem?

:: Projekt UM176 (Szczegóły)
Adresaci
szkoła podstawowa - klasy V-VIII
Dla niepełnosprawnych
niepełnosprawnych ruchowo
Forma prezentacji
warsztat
Nauki i sztuki
n. ekonomiczne
Przedmioty
podstawy przedsiębiorczości
Organizator
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
Wydział Nauk o Zdrowiu
Autorzy
mgr Marta Szara (kierownik),
dr hab., prof. nadzw. Anna Ksykiewicz-Dorota, dr Jadwiga Klukow, mgr Marzena Lamont, Kamila Szymańska, Paulina Sitarczuk, Monika Mazurkiewicz, Aleksandra Skiba, Marika Wrońska-Gileta, Karolina Bajwoluk, Anna Adamczyk, Katarzyna Czausz, Sylwia Statuch, Maria Zaręba
Terminy
Czas trwania projektu: 1 godz. (45 min.)
Edycja zakończona
Wtorek 2019-09-17 09:00 - 10:00
Wolne miejsca: 25

Miejsce realizacji: Collegium Maximum (113)
Adres: Lublin, ul. Stanisława Staszica 4/6

Inne projekty w tym miejscu

Każdy człowiek ma swój własny cykl. W zależności od tego, w jakiej porze dnia jesteśmy najbardziej efektywni i kiedy funkcjonujemy na najwyższych obrotach, każdego z nas można przypisać do tzw. chronotypu, czyli okołodobowego typu aktywności. To one odpowiadają za to, czy jesteśmy rannymi ptaszkami i wstajemy razem z kurami czy nocnymi markami, które rano nie mogą zwlec się łóżka.

Dzięki udziałowi w warsztatach, uczestnicy będą bardziej świadomi możliwości lepszej, efektywnej organizacji czasu i wykorzystania możliwości rozwoju.

Zdobyte w trakcie warsztatów umiejętności będą mogli wykorzystać w praktyce, aby skutecznie połączyć obowiązki szkolne, zajęcia dodatkowe, korepetycje, przygotowania do sprawdzianów z codziennym życiem i zabawą.