Zarejestruj

Projekty »

Sposób na stres. Pozbądź się stresu za pomocą masażu

:: Projekt MSZ013 (Szczegóły)
Adresaci
szkoła podstawowa - klasy VII-VIII (P7-8), szkoła ponadpodstawowa, studenci, rodzice, przedsiębiorca, samorządowiec, pracownik innej uczelni
Dla niepełnosprawnych
niedowidzących
Forma prezentacji
piknik naukowy - stoisko
Nauki i sztuki
n. biologiczne, n. medyczne
Przedmioty
biologia, medycyna, ochrona zdrowia
Organizator
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie
Autorzy
Piotr Kos (kierownik),
mgr Ewa Czułczyńska
Początek
Niedziela 2021-09-19 10:00
Edycja zakończona

Miejsce realizacji: Lubelski Piknik Naukowy (stoisko piknikowe)
Adres: Lublin, Plac Teatralny 1

Inne projekty w tym miejscu

Masaż relaksacyjny pomaga zwalczać stres. Masaż relaksacyjny pozytywnie wpływa na walkę ze stresem. W efekcie czego popularność masaży wzrasta. Rozwój mediów i technologii ułatwia nam codzienne życie, jednocześnie nie trudno zauważyć że wraz z rozwojem technologicznym i gospodarczym wzrasta tempo życia. W efekcie jesteśmy coraz bardziej narażeni na stres, co negatywnie odbija się to na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Przede wszystkim ludzie, którzy prowadzą siedzący tryb życia zmagają się z uciążliwymi bólami kręgosłupa. Ukojeniem dla nich jest masaż relaksacyjny. Polega on przede wszystkim na uspokojeniu ciała i wprowadzeniu go w stan relaksu. To doskonała i mało inwazyjna metoda, stosowana w celu redukcji napięcia mięśniowo- nerwowego, relaksuje umysł i redukuje do minimalnego poziomu. Masaż pomaga w odzyskaniu uczucia pełnego odprężenia. Polecany jest osobom, które potrzebują odpoczynku fizycznego po ciężkim dniu pracy. Masaż należy do tych przyjemności, na które możemy pozwolić sobie dostatecznie często. Przeprowadzany jest w cichej, spokojnej atmosferze pozwalającej na maksymalne oderwanie od rzeczywistości.

Masaż pozwala na całkowite rozluźnienie i odpoczynek od trudów dnia codziennego. Ponadto, oprócz relaksu, masaż pozytywnie wpływa na funkcje zdrowotne naszego organizmu. Ułatwia niwelowanie dolegliwości bólowych związanych chociażby z kontuzjami, poprawia metabolizm – co przyczynia się do utraty tkanki tłuszczowej, poprawia ukrwienie ciała oraz pomaga usunąć toksyny z organizmu, które odpowiadają za złe samopoczucie. Masaż relaksacyjny postawi na nogi każdego, kto potrzebuje opieki profesjonalisty. Zatem, jeśli cierpisz na bezsenność, walczysz z nieustannym zmęczeniem i poczuciem braku energii oraz miewasz bardzo dużo stresujących sytuacji koniecznie musisz skorzystać z oferty masażu relaksacyjnego. Każdy odpowiednio przeprowadzony zabieg  pozwala zrelaksować się, a także przywróci harmonię i wewnętrzny spokój.

Oferta masaży na rynku jest ogromna. Aby jednak wśród tych wszystkich propozycji wybrać tę najlepszą i najkorzystniejszą nie musisz daleko szukać. Najlepszymi specjalistami są absolwenci naszej szkoły: Szkoła Policealna -Medyczne Studium Zawodowe im. Prof. St. Liebharta w Lublinie. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Satysfakcja z masażu relaksacyjnego zawsze jest najlepszą wizytówką naszej szkoły. Masaż relaksacyjny naszych słuchaczy absolwentów z pewności ukoi Twoje nerwy i wprowadzi harmonię między ciało i dusze oraz zapewni stuprocentową regenerację organizmu. Podsumowując, masaż to przede wszystkim wygoda i dbałość o zdrowie zgodnie z popularną zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”!

 

  • Foto