Zarejestruj

Projekty »

Turniej gier planszowych o Puchar Prezesa Polskiego Towarzystwa Historycznego

:: Projekt K (Szczegóły)
Adresaci
szkoła podstawowa - klasy V-VIII, szkoła ponadgimnazjalna, studenci
Forma prezentacji
konkurs, warsztat
Nauki i sztuki
n. ekonomiczne, n. humanistyczne
Przedmioty
ekonomia w praktyce, geografia, historia, matematyka, przyroda
Organizator
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Wydział Nauk Humanistycznych
Autorzy
dr hab., prof. nadzw. Tomasz Nowicki (kierownik),
Michał Sieńko
Początek
Czwartek 2019-09-19 10:00
Edycja zakończona
Piątek 2019-09-20 10:00
Edycja zakończona

Miejsce realizacji: Gmach Główny KUL (GG 47)
Adres: Lublin, Aleje Racławickie 14

Inne projekty w tym miejscu

Serdecznie zapraszamy na Turniej o Puchar Prezesa Polskiego Towarzystwa Historycznego, który odbędzie się w dniach 19-20 września w Gmachu Głównym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy al. Racławickich 14. Czekamy na Was w godz. 10:00 - 18:00.

 

Oprócz turnieju przygotowaliśmy wypożyczalnie gier planszowych liczącą prawie 200 gier. Są to tytuły sprawdzone, ciekawe, uczące historii, matematyki, geografii, przyrody, ekonomii, handlu, taktyki, negocjacji, licytacji i wielu innych umiejętności. Do tego specjalnie dla Was zapewniliśmy kadrę kilkunastu instruktorów i wolontariuszy, dzięki którym będziecie mogli szybciej poznać zasady poszczególnych gier. Dlatego nawet jeśli nie grasz w planszówki zbyt często albo masz problem z przeczytaniem instrukcji do gry, nie przejmuj się, pomożemy!

 

Jeśli zastanawiasz się, czy wziąć udział w tym evencie pamiętaj, że wypożyczalnia gier jest otwarta dla wszystkich, a turniej jest skierowany do chętnych osób – można przyjść pograć i nie brać udziału w turnieju. Na oba spotkania w czwartek i piątek zapraszamy uczniów, studentów, nauczycieli, fanów gier i miłośników historii. Jeśli lubisz gry planszowe i rywalizację, na pewno odnajdziesz się na tych spotkaniach. Do wygrania będą m.in. gry planszowe oraz książki. Będzie więc o co walczyć!

 

Kontakt do organizatora Turnieju: Michał Sieńko, tel. 508 476 794, mejl: info@fundacjatrach.org