Zarejestruj

Projekty »

Zaprojektuj swój t-shirt – warsztat kreatywnego rękodzielnictwa

Projekt odwołany!
:: Projekt U307 (Szczegóły)
Adresaci
szkoła ponadgimnazjalna, studenci, tylko dla nauczycieli
Dla niepełnosprawnych
niedowidzących, niedosłyszących, niepełnosprawnych ruchowo, z innymi niepełnosprawnościami
Forma prezentacji
warsztat
Nauki i sztuki
n. humanistyczne, sztuki plastyczne
Przedmioty
ochrona zdrowia, plastyka, zajęcia techniczne
Organizator
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów UMCS
Autor
lic. Jagoda Tomczak-Osuchowska
Terminy
Czas trwania projektu: 3 godz. (135 min.)

Miejsce realizacji: D.S. Babilon (116)
Adres: ul. Idziego Radziszewskiego 17, 20-036 Lublin

Inne projekty w tym miejscu

Na warsztacie kreatywnego rękodzielnictwa będziesz mógł zaprojektować swój t-shirt, ozdobić go metodą tapowania oraz poznać metodę pracy jaką jest arteterapia. Celem warsztatów jest komunikacja z innymi ludźmi poprzez działania artystyczne oraz budowanie wsparcia społecznego. Dzięki środkom artystycznym można nauczyć się radzenia sobie z napięciem emocjonalnym, a także panowaniem nad stresem. Warsztaty to świetna okazja do wyrażenia siebie, swoich emocji, a także kreatywnego spędzenia wolnego czasu.

Warsztaty poprowadzą:

  • dr Anna Tychmanowicz – psycholog, adiunkt w Instytucie Psychologii UMCS. Prowadzi warsztaty z kreatywności i twórczości dla młodzieży i dorosłych, posiada doświadczenie w tematyce radzenia sobie ze stresem i komunikacji interpersonalnej.
  • Violetta Dryło – z wykształcenia jest plastykiem, jej artystyczny wybór to etno design – tradycyjny warsztat przeniesiony na współczesne wzornictwo, dzieła sztuki i formy użytkowe. Tworzy unikatowe przedmioty w oparciu o szeroką znajomość rękodzieła, sięga do źródeł, dogłębnie poznaje rzemiosło, przetwarzając je na język współczesnej sztuki, działa na styku tradycji i nowoczesności.

Podczas warsztatów zapewniamy wszystkie niezbędne materiały, a powstałe pracę będą własnością autorów. Serdecznie zapraszamy.

  • Foto