Zarejestruj

Projekty »

Let's visit London

:: Projekt U (Szczegóły)
Adresaci
przedszkole, szkoła podstawowa - klasy I-IV, szkoła podstawowa - klasy V-VI (P5-6), szkoła podstawowa - klasy V-VIII, szkoła podstawowa - klasy VII-VIII (P7-8), szkoła ponadpodstawowa, studenci, rodzice
Forma prezentacji
piknik naukowy - stoisko
Nauki i sztuki
nauki o kulturze i religii
Przedmioty
język angielski
Organizator
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Wydział Filologiczny
Autorzy
dr Piotr Szczypa (kierownik),
lic. Joanna Ćwiek, lic. Aleksandra Jowik
Początek
Niedziela 2022-09-11 10:00
Edycja zakończona

Miejsce realizacji: Lubelski Piknik Naukowy (stoisko piknikowe)
Adres: Lublin, ul. Dworcowa 11

Inne projekty w tym miejscu

 

W dzisiejszych czasach język angielski jest niezwykle ważnym aspektem naszego życia. Dlatego też rozwijanie kompetencji językowej jest ogromnie istotne. Kluczowym elementem w tej kwestii jest to, aby zachęcać uczniów, tych młodszych oraz starszych do nauki, która nie opiera się tylko na podręczniku, ale bazuje na wielu zabawach i grach. Na naszym stoisku w trakcie Lubelskiego Pikniku Nauki chcemy pokazać, że poszerzanie swojej wiedzy to cudowny spacer, niczym po Ogrodzie Królowej Elżbiety. Pełen przygód, radości i niesamowitych doznań. Elementy kultury Wielkiej Brytanii to nie tylko London Eye i Big Ben, jest ich zdecydowanie więcej. Pokazanie popularnych miejsc tego kraju, przedstawienie lokalnej kuchni i kultury to tylko i aż trzy elementy, które zachęcą do nauki i poznania kultury brytyjskiej.

Nauka języka angielskiego i elementów Wielkiej Brytanii dla dzieci i młodzieży, połączona z zabawą, śpiewem, sensoryką oraz konkursami to jest to, co zachęci każdego młodego oraz starszego buntownika do nauki! A to wszystko by pokazać, że nauka języka angielskiego i świat Królowej Elżbiety są niesamowite! Każdy z nas może mieć swój skrawek Wielkiej Brytanii w Lublinie! Let’s make English your cup of tea!

  • Foto