Zarejestruj

Projekty »

Masaż relaksacyjny grzbietu.

:: Projekt MSZ (Szczegóły)
Adresaci
szkoła podstawowa - klasy VII-VIII, szkoła ponadpodstawowa, studenci, rodzice
Dla niepełnosprawnych
niedowidzących
Forma prezentacji
piknik naukowy - stoisko
Nauki i sztuki
nauki medyczne, nauki o zdrowiu
Przedmioty
biologia, medycyna
Organizator
Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta w Lublinie
Autor
mgr Katarzyna Kos
Początek
Niedziela 2022-09-11 10:00
Edycja zakończona

Miejsce realizacji: Lubelski Piknik Naukowy (stoisko piknikowe)
Adres: Lublin, ul. Dworcowa 11

Inne projekty w tym miejscu

Masaż relaksacyjny pomaga zwalczać stres. W efekcie czego popularność masaży wzrasta. Rozwój mediów i technologii ułatwia nam codzienne życie, ale jednocześnie nie trudno zauważyć że wraz z rozwojem technologicznym i gospodarczym wzrasta tempo życia. W efekcie jesteśmy coraz bardziej narażeni na stres, co negatywnie odbija się to na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym.

Przede wszystkim ludzie, którzy prowadzą siedzący tryb życia zmagają się z uciążliwymi bólami kręgosłupa. Ukojeniem dla nich jest masaż relaksacyjny. Polega on przede wszystkim na uspokojeniu ciała i wprowadzeniu go w stan relaksu. To doskonała i mało inwazyjna metoda, stosowana w celu redukcji napięcia mięśniowo- nerwowego, relaksuje umysł i redukuje do minimalnego poziomu. Masaż pomaga w odzyskaniu uczucia pełnego odprężenia. Polecany jest osobom, które potrzebują odpoczynku fizycznego po ciężkim dniu pracy. Masaż należy do tych przyjemności, na które możemy pozwolić sobie dostatecznie często. 

Masaż pozwala na całkowite rozluźnienie i odpoczynek od trudów dnia codziennego. Ponadto, oprócz relaksu, masaż pozytywnie wpływa na funkcje zdrowotne naszego organizmu. Ułatwia niwelowanie dolegliwości bólowych związanych chociażby z kontuzjami, poprawia metabolizm – co przyczynia się do utraty tkanki tłuszczowej, poprawia ukrwienie ciała oraz pomaga usunąć toksyny z organizmu, które odpowiadają za złe samopoczucie. Masaż relaksacyjny postawi na nogi każdego, kto potrzebuje opieki profesjonalisty. Zatem, jeśli cierpisz na bezsenność, walczysz z nieustannym zmęczeniem i poczuciem braku energii oraz miewasz bardzo dużo stresujących sytuacji koniecznie musisz skorzystać z oferty masażu relaksacyjnego. Każdy odpowiednio przeprowadzony zabieg  pozwala zrelaksować się, a także przywróci harmonię i wewnętrzny spokój.

Oferta masaży na rynku jest ogromna. Aby jednak wśród tych wszystkich propozycji wybrać tę najlepszą i najkorzystniejszą nie musisz daleko szukać. Najlepszymi specjalistami są absolwenci naszej szkoły: Szkoła Policealna -Medyczne Studium Zawodowe im. Prof. St. Liebharta w Lublinie. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Satysfakcja z masażu relaksacyjnego zawsze jest najlepszą wizytówką naszej szkoły. Masaż relaksacyjny naszych słuchaczy absolwentów z pewności ukoi Twoje nerwy i wprowadzi harmonię między ciało i dusze oraz zapewni stuprocentową regenerację organizmu. Podsumowując, masaż to przede wszystkim wygoda i dbałość o zdrowie zgodnie z popularną zasadą „w zdrowym ciele zdrowy duch”!

  • Foto